Garda Visco
 • Garda Visco
 • Garda Visco

Garda Visco

Typ: Termoelastyczny

Wysokość: 27 cm

Gwarancja: 3 lata

Komfort: Średniotwardy / miękki (do wyboru twardość H2 i H3)

Odwracalny: Tak

Rozmiar
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka dostawa

 

Zwroty produktów

Klasa sama w sobie.
Twoje ciało pokocha ten materac.

 • Garda Visco łączy bajecznie miękki komfort snu ze szczególnie efektywnym podparciem całego ciała zapewniając idealny wypoczynek i regenerację sił.
 • Dwuwarstwowy rdzeń wykonany z oddychającej wysokojakościowej zimnej pianki w dwóch różnych stopniach gęstości, z nacięciami według wyszukanej technologii zapewnia dokładne dopasowanie poszczególnych części ciała i optymalną wentylację.
 • Ukształtowana faliście wierzchnia warstwa materaca, wykonana z pianki VISCOELASTIC, umieszczona została w oddzielnej komorze pokrowca.
 • Dzięki szczególnym właściwościom pianka VISCO redukuje potrzebę ciągłej zmiany pozycji leżenia zapewniając przyjemne uczucie lekkości i pełen komfort.

Wkład:

 • Wyskokość wkładku: 25 cm.
 • Wysokość materaca: 27 cm.
 • Część pierwsza: Pianka termoelastyczna CELSIUS o gęstości 50kg/m3 i wysokości 5 cm. Jest materiałem stworzonym w latach 70-tych w centrum badawczym NASA, celem zastosowania jej w nowych obszarach technologii przez amerykańską flotę kosmiczną. W dzisiejszych czasach znajduje zastosowanie zarówno w medycynie, jak i w produkcji materacy i poduszek. Pianka VISCO najnowszej generacji umożliwia redukcję napięcia wrażliwych obszarów ciała, czule reaguje na jego nacisk i temperaturę. Dopasowuje się do niego w jedyny w swoim rodzaju sposób. Dodatkowo pianka ta redukuje potrzebę ciągłej zmiany pozycji spania, przez co wspomaga efektywny sen.
 • Część druga: Pianka wysokoelastyczna RICHLUX o gęstości 30kg/m3 i wysokości 10 cm. Surowiec o dużej sprężystości łączący w optymalny sposób zalety wszystkich znanych materiałów do spania. dzięki wysokiej elastyczności punktowej gwarantuje redukcę nacisku w dowolnej pozycji spania. Zaletą materacy z pianki RICHLUX jest ich duży ciężar objętościowy, co gwarantuje ich długą żywotność.
 • Część trzecia: Pianka wysokoelastyczna RICHLUX o gęstości 40kg/m3 i wysokości 10 cm. Surowiec o dużej sprężystości łączący w optymalny sposób zalety wszystkich znanych materiałów do spania. dzięki wysokiej elastyczności punktowej gwarantuje redukcę nacisku w dowolnej pozycji spania. Zaletą materacy z pianki RICHLUX jest ich duży ciężar objętościowy, co gwarantuje ich długą żywotność.
 • Twardość H2: Twardość materaca przeznaczona dla osób o wadze do 80kg.
 • Twardość H3: Twardość materaca przeznaczona dla osób o wadze od 80 kg do 120 kg.

Pokrowiec:

 • Tkanina: BlackLine Panther
 • Wypełnienie: Poliester 300g/m2
 • Pas wentylacyjny 3D: Pokrowiec materaca posiada pas wentylacyjny poprawiający cyrkulację powietrza.
 • Zamek rozdzielczy: Pokrowiec materaca posiada wszyty wzdłuż wszystkich boków zamek rozdzielczy, umożliwiający jego rozpięcie.
 • Sposób prania; Istnieje możliwość prania pokrowca w temperaturze do 40⁰C
 • Pokrowiec wewnętrzny: Wkład materaca zabezpieczony jest dodatkowo pokrowcem wewnętrznym chroniącym przed zabrudzeniem. Posiada pasek rozdzielczy - możliwość prania.
 • Topper: Dodatkowy pokrowiec materaca zintegrowany z pokrowcem zasadniczym zamkiem rozdzielczym. W topperze umieszczona została pianka Viscoelastic.

Certyfikaty

certyfikat Produkty, które posiadają certyfikat "Oko-Tex Standard 100" są wolne od substancji szkodliwych i spełniają wymogi humanoekologii aktualnie obowiązujące. Surowce, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych, mogących mieć negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.
certyfikat Przy produkcji pianki został wprowadzony system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2008. System ten jest certyfikowany i monitorowany przez TUV Management Service GmbH. Gwarantuje, że wszyscy pracownicy przestrzegają wymagań wynikających z norm i wewnętrznych systemów kontroli jakości produktów.
certyfikat Produkty zawierające ten znak są przyjazne dla środowiska i nie zawierają freonów które przyczyniają się do niszczenia powłoki ozonowej.
certyfikat LGA certyfikat wyróżnia produkty wysokiej klasy, które nie zawierają substancji szkodliwych. Przyznawany jest produktom przyjaznym dla środowiska najlepszej jakości, które charakteryzują się wysokim wskaźnikiem bezpieczeństwa i jakości.

CZAS OCZEKIWANIA NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA TO OKOŁO 2 TYGODNIE.

KOSZTY DOSTAWY WYLICZANE SĄ INDYWIDUALNIE.

Uwaga!!!

W niektórych przypadkach wybarwienie pianki może odbiegać od tego, uwidocznionego na zdjęciu.

Opis

Rodzaj materaca
Materace termoplastyczne
Materace wysokoelastyczne HR
Wysokość materaca
27cm
Twardość materaca
H2
H3
Odwracalny
Tak
Informacje dodatkowe
Dwustronny
Temat: - Garda Visco

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis podanych przeze mnie danych, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

*Pola wymagane