Materac kieszeniowy

Nowy

Materac kieszeniowy wysoki 20cm

Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych. Obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną. Idealna propozycja dla wymagających użytkowników, którzy cenią komfort w sypialni oraz wysoką jakość wykonania.

Dla odbiorców hurtowych atrakcyjne upusty cenowe.


Prosimy o kontakt

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wymiary materaca to 90x200x20cm.

Zalety materaców kieszeniowych
- sprężyny umieszczone są w osobnych kieszeniach, co nie powoduje ich stykania się i trzeszczenia. - nie ma możliwości zapadania materacy, ponieważ sprężyny ściśnięte są o około 30 procent, co eliminuje ryzyko zapadania.

- system sprężyn umożliwia dopasowanie materaca do indywidualnych preferencji użytkownika i zapewnia komfort wypoczynku, bez względu na to czy użytkownik leży na plecach, boku czy na brzuchu. Sprężyny można rozmieszczać w różny sposób, mogą też różnić się średnicą, wysokością i grubością drutu. Łącząc je można stworzyć wiele stref twardości tak aby materac lepiej dostosował się do ciała i dawał odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

- klient ma do wyboru materac z jedną lub wieloma strefami twardości i gęstości od 225 do 1000 szt./m2. W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie ma też znaczenia różnica wagi pomiędzy dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która to w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie osoby lżejszej na osobę cięższą. 

W razie zainteresowania prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty. 

E-mail: info@comfort-pur.eu

Tel: 881 680 680

 

 

Produkty powiązane