Materace hotelowe

Materace hotelowe są specjalnie wzmocnione konstrukcyjnie aby zaspokoić wymagania każdego klienta, pod względem komfortu i długości użytkowania. Należy pamiętać, że jakość snu wpływa na nasze samopoczucie i jednocześnie na naszą jakość życia. Dlatego bardzo ważne jest staranne dobranie odpowiedniego materaca jak i łóżka aby osiągnoąć doskonałą r...

Materace hotelowe są specjalnie wzmocnione konstrukcyjnie aby zaspokoić wymagania każdego klienta, pod względem komfortu i długości użytkowania. Należy pamiętać, że jakość snu wpływa na nasze samopoczucie i jednocześnie na naszą jakość życia. Dlatego bardzo ważne jest staranne dobranie odpowiedniego materaca jak i łóżka aby osiągnoąć doskonałą regenerację każdej nocy.

Wypoczęty gość to powód do radości. Dlatego oferujemy Państwu pomoc w doborze odpowiednich łóżek i matercy aby wyposażyć sypialnie w nowoczesne, komfortowe oraz solidne miejsce wypoczynku. 

Każdy materac można zmodyfikować dodając odpowiednie warstwy:

- włókno kokosowe: zwiększa twardość materaca; jest lateksowane nie wchłania alergenów i nie pozwala na powstawanie grzybów.

- pianka termoplastyczna Visco: inaczej zwana zimną pianką, reaguje na temperaturę, im większa temperatura tym bardziej miękka pianka. Perfekcyjnie dopasowyje się do ciała zapewniając optymalne podparcie dla kregosłupa. 

- lateks: naturalny materiał, który zachowuje się tak jak pianka visco dopasowując się do ciała. 

Więcej

Materace hotelowe Jest 21 produktów.

Podkategorie

 • Materace Kieszeniowe

  Materace kieszeniowe mają wiele zalet. 

  Po pierwsze - sprężyny umieszczone są w osobnych kieszeniach, co nie powoduje ich stykania się i trzeszczenia.

  Po drugie - system sprężyn umożliwia dopasowanie materaca do indywidualnych preferencji użytkownika i zapewnia komfort wypoczynku, bez względu na to czy użytkownik leży na plecach, boku czy na brzuchu. Materac dostosowuje się do ciała, nadając odpwiedzniepodparcie dla kręgosłupa.

  Ponadto - nie ma możliwości zapadania materacy, ponieważ sprężyny ściśnięte są o około 30 procent, co eliminuje ryzyko zapadania.

  Dodatkowo - klient ma do wyboru materac z jedną lub wieloma strefami twardości i gęstości od 225 do 1000 szt./m2.

  W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie ma też znaczenia różnica wagi pomiędzy dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która to w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie osoby lżejszej na osobę cięższą.

 • Materace wysokoelastyczne HR

  Materace wysokoelastyczne wykonane z pianek typu HR, które stosowane są do produkcji materacy od lat.

  Pianki HR dla potrzeb przemysłu materacowego produkowane są w różnych kolorach określajacych twardość.

  Materace z pianki wysokoelastycznej gwarantują optymalną elastyczność miejscową, sprawną wentylację i są lekkie. Połączone ze sobą różne rodzaje pianek w odpowiedni sposób ze specjalnie zaprojektowanymi otworami w strukturze układają się w strefy twardości, i przyczyniają się do perfekcyjnego dopasowania materaca do kształtu ciała i zapewniają doskonały sen. Zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. 

  Materace te są skomponowane z pianek wysokoelastycznych nowej generacji o specjalnych antyalargicznych i prozdrowotnych właściwościach. W połączeniu z bazami hotelowymi tworzą łóżka idealne dla osób poszukujących wyjątkowego komfortu i wygody w swojej sypialni.

 • Materac z pianką Visco

  Materace w swoim składzie zawierają piankę termoplastyczną Visco, która zapewnia wentylację i perfekcyjnie dopasowuje się do ciała, reagując na wyższą temperaturę staje się bardziej miekka. 

 • Materace Bonellowe

  Materac Bonellowy to chyba najbardziej znany rodzaj materaca sprężynowego. Jest jednym z najtrwalszych materacy. 

  Zbudowany jest z drutu sprężynowego zwykle od 2,2 do 2,4 mm; sprężyny są ze sobą powiązane.

  Bonell jest obłożony warstwami z różnych materiałów, takich jak pianki poliuretanowe, zimne lub leniwy pianki, lateks lub warstwy kokosa i wełny. Twardość materaca zależy od grubości drutu, z którego zrobione są sprężyny i materiały używane w górnej części materaca.

 • Materace Kokosowe

  Materace Kokosowe Włókno kokosowe pozyskiwane jest z palm kokosowych rosnących w strefie podzwrotnikowej na terenie Azji oraz Ameryki Środkowej. Uzyskuje się go podczas obróbki skorup orzechów kokosowych. Stanowią one doskonały materiał używany jako wypełnienie materaca. Maty kokosowe do materacy są dodatkowo lateksowane aby poprawić właściwości higieniczne. Jest to doskonały materiał zwiększający twardość i wytrzymałość materaca. Wszystkie jego najlepsze zalety w połączeniu ze sprężynami i piankami można dopiero zobaczyć w gotowym materacu.

 • Pokrowce na materace

  Szyjemy pokrowce na każdy wymiar materaca.

  Posiadamy duży wybór tkanin zależnie od potrzeb klienta.

  Tkaniny żakardowe, z atestem trudnopalności, jerseje tkaniny tapicerskie, zmywalne i medyczne.

  Pikujemy w dowolne wzory i na grubości, na włókninie i piance do 50mm grubości.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
 • Materac nawierzchniowy TOP na łóżko wysoki 4cm Jest zabezpieczeniem materaca podstawowego przed zniszczeniem i zabrudzeniem, a także poprawia komfort snu i trwałość materaca głównego. Polecany jako wyposażenie pensjonatów i hoteli.

 • Materac nawierzchniowy na łózko wysoki 6cm Jest zabezpieczeniem materaca podstawowego przed zniszczeniem i zabrudzeniem, a także poprawia komfort snu i trwałość materaca głównego. Polecany jako wyposażenie pensjonatów i hoteli.

 • Materac  7 strefowy wkład kieszeniowy, wysoki 20cm Materac siedmiostrefowy z wkładem ze sprężyn kieszeniowych. Obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną. Idealna propozycja dla wymagających użytkowników, którzy cenią komfort w sypialni oraz wysoką jakość wykonania. Dla hoteli atrakcyjne upusty cenowe. Prosimy o kontakt.

 • Materac Bonellowy  16cm Materac z wkładem ze sprężyn bonellowych. Obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną Idealna propozycja dla wymagających użytkowników, którzy cenią komfort w sypialni oraz wysoką jakość wykonania.  Dla hoteli atrakcyjne upusty cenowe.

 • Materac Bonellowy o grubości 20cm Materac z wkładem ze sprężyn bonellowych. Obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną. Idealna propozycja dla wymagających użytkowników, którzy cenią komfort w sypialni oraz wysoką jakość wykonania.  Dla Hoteli atrakcyjne upusty cenowe. Prosimy o kontakt

 • Materac dwustronny Bonell Kokos/Kokos Twardy Zrobiony jest z naturalnego włókna kokosoweg na piance poliuretanowej zwiększającego twardość materaca. Włókno kokosowe jest lateksowane nie wchłania alergenów i nie pozwala na powstawanie grzybów.

 • Materac kieszeniowy wysoki 20cm Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych. Obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną. Idealna propozycja dla wymagających użytkowników, którzy cenią komfort w sypialni oraz wysoką jakość wykonania. Dla odbiorców hurtowych atrakcyjne upusty cenowe.Prosimy o kontakt

 • Materac kieszeniowy z pianką termoplastyczną Wkład materaca z najnowszej generacji pianki typu pianka termoplastyczna Viscor doskonale połączony z wysokiej jakości pianką i sprężyną kieszeniową siedemstref Materac ortopedycznywysokość materaca 23 cm 5 lat gwarancji na cały materac

 • Materac nawierzchniowy na łózko wysoki 11cm Jest zabezpieczeniem materaca podstawowego przed zniszczeniem i zabrudzeniem, a także poprawia komfort snu i trwałość materaca głównego. Polecany jako wyposażenie pensjonatów i hoteli.

 • Topper Comfort lateksowy Polecany do poprawy komfortu spania

 • Typ: termoelastyczny Wysokość: 27/30 cm Gwarancja: 3 lata Komfort: Średniotwardy/ miękki (do wyboru twardość H2 i H3) Odwracalny: Tak

 • Typ: wysokoelastyczny Wysokość: 27/30 cm Gwarancja: 3 lata Komfort: Średniotwardy (do wyboru twardość H2 i H3) Odwracalny: Tak

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów