Obrusy
Klimat każdej restauracji i kawiarni tworzą użyte do jej wystroju tekstylia. Wysokiej jakości serwetki, obrusy, bieżniki i pokrowce na krzesła dodają uroku i dobrego stylu. Jest to ważny element wystroju, tworzący nastrój i przyciągający uwagę klientów. Warto poświęcić nieco czasu na ich staranny wybór. Obrusy i serwetki są wykonane z wytrzymał...
Klimat każdej restauracji i kawiarni tworzą użyte do jej wystroju tekstylia. Wysokiej jakości serwetki, obrusy, bieżniki i pokrowce na krzesła dodają uroku i dobrego stylu. Jest to ważny element wystroju, tworzący nastrój i przyciągający uwagę klientów. Warto poświęcić nieco czasu na ich staranny wybór. Obrusy i serwetki są wykonane z wytrzymałych niemieckich tkanin, różniących się fakturą, ich wysoka jakość pozostaje jednak niezmienna.
Więcej

Obrusy jest 1 produkt

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Pokrowce na krzesła dostępne są w dowolnym kolorze. Pokrowce szyjemy według wybranego wzoru z tkanin LONDON i SARA.  Do pokrowców oddzielnie szyjemy kokardy lub proste szarfy do samodzielnego wiązania kokardy.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji