Wyposażenie restauracji

Klimat każdej restauracji i kawiarni tworzą tekstylia do restauracji. Dobrej jakości serwetki, obrusy dodają uroku i dobrego stylu. Jest to ważny element wystroju, na jaki zwracają uwagę klienci. Warto poświęcić nieco czasu na ich staranny wybór. Obrusy i serwetki są wykonane z wytrzymałych niemieckich tkanin, różniących się wyglądem, ich wysoka...

Klimat każdej restauracji i kawiarni tworzą tekstylia do restauracji. Dobrej jakości serwetki, obrusy dodają uroku i dobrego stylu. Jest to ważny element wystroju, na jaki zwracają uwagę klienci. Warto poświęcić nieco czasu na ich staranny wybór. Obrusy i serwetki są wykonane z wytrzymałych niemieckich tkanin, różniących się wyglądem, ich wysoka jakość pozostaje jednak niezmienna.

Więcej

Wyposażenie restauracji Jest 4 produktów.

Podkategorie

  • Krzesła

    Oferujemy Państwu krzesła wykonane zgodnie z najnowszymi trendami włoskiego wzornictwa. Nasza oferta obejmuje krzesła, fotele, hokery, podnóżki i stoły takich firm jak Pedrali, Softline, czy Scab, które idealnie wypełnią przestrzeń Twojego domu i ogrodu. Modele zachwycają dojrzałością formy, mocą kolorów i kształtów, a przede wszystkim niezwykle modną w tym sezonie transparentnością. Krzesła wykonane są z trwałych tworzyw takich jak poliwęglan, czy luran, co sprawia, że mimo lekkiej formy mają wyjątkową przejrzystość i trwałość. Solidne krzesła do domu i hotel i restauracji. Przy zamówieniach hurtowych oferujemy atrakcyjne rabaty. Polecamy również bogatą ofertę mebli tapicerowanych w naturalnej skórze oraz kolekcję nowoczesnych foteli obrotowych. Prezentowane modele krzeseł to zaledwie mały wycinek kolekcji dostępnej w naszej firmie. O szczegóły prosimy pytać indywidualnie.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów