Wyposażenie hotelowe

Niezbędnym elementem łóżka i materaca jest prześcieradło, nakładka na materac, pościel, kołdry i poduszki.

Wyposażenie hotelowe Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • Wyposażenie restauracji

  Klimat każdej restauracji i kawiarni tworzą tekstylia do restauracji. Dobrej jakości serwetki, obrusy dodają uroku i dobrego stylu. Jest to ważny element wystroju, na jaki zwracają uwagę klienci. Warto poświęcić nieco czasu na ich staranny wybór. Obrusy i serwetki są wykonane z wytrzymałych niemieckich tkanin, różniących się wyglądem, ich wysoka jakość pozostaje jednak niezmienna.

 • Materace nawierzchniowe

  Materac nawierzchniowy do łóżka hotelowego i doskonałe uzupełnienie w każdej sypialni, wykonany z pianki wysokosprężystej, do zastosowania jako materac ochronny. Antyalergiczny, z możliwością wyboru jednego z trzech pokrowców, zapewniających najwyższy komfort użytkowania. Materac posiada rekomendację Forum Promocji Zdrowia. Materace TOP podnoszą standard całego łóżka. - model materaca z wkładem z pianki wysokosprężystej - materac ochronny - materac dwustronny - pokrowiec do prania w temp. 40 stopni - materac przystosowany do stelaży regulowanych - wysokość materaca 4cm i 6cm - pokrowiec materaca ( do wyboru GRATIS) - materac rekomendowany przez Forum Promocji Zdrowia

 • Obrusy
  Klimat każdej restauracji i kawiarni tworzą użyte do jej wystroju tekstylia. Wysokiej jakości serwetki, obrusy, bieżniki i pokrowce na krzesła dodają uroku i dobrego stylu. Jest to ważny element wystroju, tworzący nastrój i przyciągający uwagę klientów. Warto poświęcić nieco czasu na ich staranny wybór. Obrusy i serwetki są wykonane z wytrzymałych niemieckich tkanin, różniących się fakturą, ich wysoka jakość pozostaje jednak niezmienna.
 • Narzuta na łóżko hotelowe

  Narzuta na łóżko hotelowe

na stronę
Pokazuje 13 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 13 - 20 z 20 elementów